• 0 Takip ettiklerim
 • 1 Takipçi
 • 4089 Gösterim

Özel Elize Estetisyenlik Kursu

T.C. M.E.B. Özel Elize Estetisyenlik Kursu ve Güzellik Merkezi

http://www.elizeestetik.com.tr

haber kaynağı

 • I. TEORİK VE UYGULAMALI DERSLER Masaj Nedir? Masajın Tarihçesi Masaj yapan kişide bulunması gereken özellikler Masaj Odası, Masör, Masöz nasıl olmalıdır? Masajın Çeşitleri. Masaj yapılacak yerin özellikleri Masajın zamanı ve süresi, bölümlere ayrılması Masajda Kullanılan Malzemeler Masajın Genel Prensipleri, Masajın Manipülasyonları Masajın Etkileri Masajın Endikasyonları Masajın Kontraendikasyonları İnsan Anatomi Bilgisi Kafatası Kemikleri ve Yüz Kasları Aromaterapy Masajı, Refleksoloji, Yüz-Baş Masajı Talassoterapy Masajı, Akupressör SPA Holistik Klasik Masaj, Lenf Drenaj Masajı,Selülit Masajı Pozitif Enerji ve Pozitif Düşünce ELİZE Eğitim Kurumumuza birçok işyerlerinden iş teklifleri gelmektedir. Bu iş teklifleri ihtiyacı olan mezunlarımıza duyurarak devamlı olarak iş bulmalarında yardımcı olmaktayız. Ders günleri ve saatleri için lütfen kurumumuzu arayınız. Mezun kursiyerlerimizin çalışabilecekleri alanlar Turistik Oteller SPAMerkezleri Spor Kulüpleri Saunalar, Hamamlar Güzellik Enstitüler Sportif ve Sosyal Tesisler Hastaneler Özel Enstitüler Hızla gelişen ve değişen kozmetik ve estetik sektörünün hem bilimsel, hem pratik takibinin yapılması için profesyonel firmalar tarafından seminer çalışmaları ile kursumuz zengin bir konsept sağlayarak hem gelişiyor, hem geliştiriyor
  2008-10-28T10:32:36
 • elize kursiyerler uygulama derslerinde

  albümünü ekledi.
  2008-08-11T09:22:53
 • 2008-06-03T15:41:03

 elize kursiyerler uygulama derslerinde

Özel Elize Estetisyenlik Kursu

 1. Cilt bakım ( 2008-09-22T00:00:00- Funda)

  Fotoğraflar harika görünüyor,bakarken bile insan rahatlıyor. benim o sarkan,cansız görünen cildimi bile iyileştirdiğinize göre birçokların sorununada ilaç olabilirsiniz gibi geliyor.elleriniz sihirli parmaklarınız dert görmesin.çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.

 2. Daha detaylı bilgiler ( 2008-08-13T00:00:00- Kerem Eker)

  Ürünleriniz hakkında daha detaylı sunum yapar mısınız?

 3. Mamak ( 2008-07-18T00:00:00- Nazife)

  Elizeye gelerek ne kadar doğru karar verdiğimi elizeden ayrıldığımda daha iyi anladım ve hasretine daha fazla dayanamıyarak kısa süre içinde geri döndüm.1 sene önce burdan mezun oldum ve şimdi elize ailesinin bir üyesi olduğum için çok mutluyum artık burda çalışıyorum ve çooookkkk mutluyum. verdiğiniz güzel bilgiler için teşekkür ederim güzel hocalarım.

 4. Kurs hakkında ( 2008-06-03T00:00:00- Ayşe)

  Elizeden çok güzel eğitim aldım ayrıca sadece mesleki anlamda değil kişisel gelişim konusunda da çok değerlibilgiler aldığımı düşünüyorum. son derece sıcak bir ortam herkese tavsiye ediyorum. ayrıca oldukçada keyifli bir meslek.

Yukarı
Bildirim