• 0 Takip ettiklerim
  • 0 Takipçi
  • 1175 Gösterim

Modela Saat

2011 yılında ticari faaliyetine başlamış olan Modela Saat 25 Yılı aşkın mücevher sektöründeki bilgi birikimiyle kendine güvenen ve sektöründe kalıcı olmayı ilke edinmiş sektörün en genç oyuncusudur. Güçlü alt yapısı, genç ve dinamik kadrosuyla Modela Saat Türkiye’de adından söz ettiren bir firma olmayı saat severleri ulaşılabilir lüksle buluşturmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla çıktığı yolda dünyaca ünlü markaları kısa süre içerisinde bünyesine katan Modela Saat bugün OBAKU, EDWİN, ZERONE, ROYAL LONDON, OFFICINA DEL TEMPO ve SPAZIO 24 markalarının Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde distribütörlüğünü üstlenmiştir ve kısa sürede gelen bu başarının haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

Ülke genelinde kurduğumuz güçlü bayi ağı ve yapılanmasıyla markalarımızın tüm saat severlere ulaşmasını sağlamanın yanı sıra bu faaliyetlerin dürüst, vefalı, prensipli ve ilkeli ilişkilerle oluşturulması en birincil felsefemizdir. Modern çağın bizlere sunduğu teknolojik gelişmeler doğrultusunda hizmet ve satış sonrası vermiş olduğumuz destek ile bayilerini birer iş ortağı olarak kabul eden Model A, başarı ve çalışarak elde edilecek bir geleceğe doğru yola çıkmıştır.

Biz Model A çalışanları olarak

"FARKLILIĞIN İZİNDEYİZ…”

http://www.modelasaat.com

haber kaynağı


    Modela Saat için henüz yorum yapılmadı.
Yukarı
Bildirim