• 0 Takip ettiklerim
 • 0 Takipçi
 • 3765 Gösterim

3T Elektrik Elektronik Mak.Ltd.Şti.

3T elektrik bugünün ve geleceğin en önemli stratejik gücü olan ‘enerji sistemlerini’ tasarlamak,projelendirmek ve yapılandırmak için 2008 yılında Kocaeli de kuruldu.3T Elektrik dinamik kadrosu ile elektrik sektöründe,elektriğin üretildiği ilk noktadan,tüketildiği son noktaya kadar,kullanıcıların ihtiyaçlarına göre cevap vermiş ve kısa bir sürede sektörün beğenisini kazanmıştır.

http://www.3telektrik.com

haber kaynağı

 • 2009-11-04T00:00:00
 • Elektrik, Elektronik Pano İmalatı

  albümünü ekledi.
  2009-02-04T18:34:44
 • 3T elektrik bugünün ve geleceğin en önemli stratejik gücü olan ‘enerji sistemlerini’ tasarlamak, projelendirmek ve yapılandırmak için 2008 yılında Kocaeli de kuruldu. 3T Elektrik dinamik kadrosu ile elektrik sektöründe, elektriğin üretildiği ilk noktadan,tüketildiği son noktaya kadar, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre cevap vermiş ve kısa bir sürede sektörün beğenisini kazanmıştır 3T Firması Olarak Taahhüt ettiğimiz İşler. - Transfer Panosu - Kompanzasyon Panosu - Altyapı ve Çevre Aydınlatma - Kontrol Panosu - Sanayi Tesisleri - Toplu Konut ve Villa - Alışveriş ve İş Merkezi - Okul ve Hastane - Paratoner ve Topraklama - Trafo Merkezleri - Orta Gerilim Kontak Elemanları Bakım Onarım - Topraklama Direncinin Ölçülerek Raporlanması - Paratoner Ölçümleri - Malzeme Toptan Perakende - Trafo Satışı Şirket ortakları olarak yapmış olduğumuz bu işleri kurduğumuz firmamızda bir bütün olarak bilgi birikimlerimizi ortaya koyarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Geçmişte yaptığımız işlerle kazandığımız saygınlığımızı kurduğumuz şirkete taşıyarak daha geniş kapsamlı başarılara imza atmayı amaçlıyoruz. Bu çıkmış olduğumuz ticari yolda bizleri, de değerlendirmenizi rica eder. Çalışmalarınızda başarılar diler saygılarımızı sunarız.
  2009-02-04T17:19:40
 • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi havai hatların alt yapıya alınması ve bu işlerin de bizim firmamız tarafından yapılması büyükşehir de hemen hemen her alt yapı işlerinde firmamızın olması bizler için gurur kaynağı olmuşturçalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz
  2009-02-04T17:17:52

 Elektrik, Elektronik Pano İmalatı

3T Elektrik Elektronik Mak.Ltd.Şti.

 1. Maliyet yönetimi ( 2009-02-16T11:54:24- Tameryigit)

  Kaynak planlaması --- projenin gerçekleştirilebilmesi için gerekli her tür kaynağın (insan, malzeme, ekipman) ne kadar olacağının belirlenmesi. - maliyetin tahmin edilmesi --- projenin tamamlanması için gerekli parasal kaynağın belirlenmesi. - maliyet kontrolü --- proje bütçesindeki değişiklerin kontrol edilmesi

 2. Kalite yönetimi ( 2009-02-16T11:53:55- Tameryigit)

  alite planlaması --- proje ile ilgili kalite standarlarının belirlenmesi . - kalite güvenliği --- belirlenen kalite standartlarının ne derece güvenli olduğunun kontrol edilmesi. - kalite kontrolü --- belirlenen kalite standartlarına ne derece ulaşıldığının düzenli olarak kontrol edilmesi.

Yukarı
Bildirim